Lilianna Bocian

Agenci/liliannabocianduze.jpg
Jestem Rzeczoznawcą Majątkowym w zakresie szacowania nieruchomości.
Ukończyłam studia inżynierskie na Politechnice Łódzkiej oraz Podyplomowe Studia na Uniwersytecie Łódzkim w zakresie wyceny nieruchomości. Ponadto:
  • jestem członkiem Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych z siedzibą w Łodzi,
  • biegłym sądowym przy Sądzie Okręgowym w Sieradzu w zakresie szacowania nieruchomości,
  • posiadam certyfikat Związku Banków Polskich uprawniający do wycen dla potrzeb zabezpieczenia kredytów,
  • posiadam obowiązkowe ubezpieczenie OC przedsiębiorcy prowadzącego działalność w zakresie czynności rzeczoznawstwa majątkowego oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
  • sporządzam opinie o wartości nieruchomości w formie operatu szacunkowego na cele kupna lub sprzedaży nieruchomości, zabezpieczenia wierzytelności kredytowej i innych. Świadczę usługi na rzecz osób fizycznych i prawnych, instytucji sektora finansowego i publicznego oraz kancelarii prawnych.

Wykonywane przeze mnie wyceny nieruchomości są sporządzane zgodnie z najwyższymi standardami etyki zawodowej, w sposób rzetelny i terminowy.

Rzeczoznawca Majątkowy i właściciel firmy BOCIAN NIERUCHOMOŚCI
Numer uprawnień zawodowych: 5367

Kontakt:

E-mail: lilianna@bocian-nieruchomosci.pl lub biuro@bocian-nieruchomosci.pl
Telefon:
+ 48 502 120 284

Agnieszka Nowak

Agenci/agnieszkanowakduze.jpg
Jestem Pośrednikiem w obrocie nieruchomości w firmie BOCIAN NIERUCHOMOŚCI. Z firmą związana jestem od 2008 roku.

Posiadam licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nadaną przez Federację Porozumienie Polskiego Rynku Nieruchomości.

Posiadam doświadczenie w doradztwie w procesie sprzedaży, zakupie oraz wynajmie nieruchomości zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie aby poznać jego potrzeby i preferencje w zakresie poszukiwanej, sprzedawanej, najmowanej lub wynajmowanej nieruchomości. Dzięki temu klient otrzymuje starannie wyselekcjonowane nieruchomości spełniające jego kryteria. Transakcje na rynku nieruchomości są skomplikowanym procesem pod względem prawnym oraz technicznym, jak również decyzyjnym. Dlatego ważne jest dla mnie aby wesprzeć klienta na poszczególnych etapach procesu aby zagwarantować bezpieczeństwo transakcji oraz szybką, miłą i satysfakcjonującą współpracę.

Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Numer licencji: 22437

Kontakt:
E-mail: agnieszka@bocian-nieruchomosci.pl lub biuro@bocian-nieruchomosci.pl
Telefon:
+ 48 438 255 888, + 48 793 255 888

Designed by Possible
Polityka prywatności